Дата: 08.06.2023 15:00

8 червня відбулося засідання виконавчого комітету Вільнянської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Наталі Мусієнко. У ході засідання було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади, зокрема про підготовку житлово-комунального господарства Вільнянської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років; про внесення змін до Програми будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунальної власності Вільнянської міської територіальної громади на 2023 рік; про внесення змін до Програми розвитку освіти Вільнянської міської територіальної громади на 2023-2025 роки; про санітарний стан та благоустрій території Вільнянської міської територіальної громади та інші важливі питання.

Всього члени виконавчого комітету розглянули 14 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення. Засідання виконавчого комітету пройшло у діловому та конструктивному порядку.