Усім містом провели  Дмитра в останню путь

Дата: 12.06.2023 14:52

Війна 2022 року не залишила Дмитра Міщанчука байдужим та змусила  боронити свою рідну землю від загарбників. Сьогодні ми  у глибокій шані та скорботі, провели молодого захисника - Дмитра, якому виповнилося лише 23 роки. Війна забирає найкращих, молодих, сповнених патріотизму та жаги до життя чоловіків. Він назавжди залишиться в наших серцях молодим, енергійним, сміливим, усміхненим красенем. Справжнім Героєм!

8 червня 2023 року в селі Роботине Пологівського району Запорізької області під час виконання бойових завдань, повязаних із захистом Батьківщини, він загинув під обстрілами.

Пам’ять про нашого земляка Дмитра, вшанували хвилиною мовчання. Міський голова Наталя Мусієнко висловила щирі співчуття родині загиблого та згадала життєвий шлях Дмитра Міщанчука.

Вільнянська міська рада висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам Міщанчука Дмитра!

Вічний спокій та вічна пам'ять захиснику! Слава Україні! Героям слава!