Відбулось покладання квітів до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2023 11:52

484-й ДЕНЬ РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ!
    22 червня День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Саме цього дня розпочалася нова фаза Другої світової війни на території сучасної України та деяких інших країн.
      На знак вічної вдячності за героїзм, міський голова Наталя Мусієнко, заступник міського голови Дмитро Власенко та керівники, працівники комунальних закладів Вільнянської міської ради поклали квіти до Меморіалу Слави та пам’ятників до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.
       Вже 82 роки минуло з того дня, як у мирне життя наших громадян увірвалася жорстока війна, вже 9 років російського повномасштабного вторгнення до України. Щороку в цей день ми вшановуємо світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала  війна.
       Всі, хто здобував Перемогу, навічно залишається у пам’яті нащадків. Вічна і світла пам’ять загиблим!