Українці та німці культурно об'єдналися для відновлення Вільнянської багатопрофільної лікарні

Дата: 28.06.2023 09:15

18 червня в концертному залі с. Вальдбьокельхайм відбувся благодійний коцерт за участі Духового оркестру Вальдбьокельхайму та сім’ї Романченко. Ініціативна група «Руки допомоги» організувала захід з метою збору коштів на відновлення Вільнянської багатопрофільної лікарні.

Завдяки спільній праці української та німецької сторони вдалося зібрати близько 2300 євро, які будуть направлені на рахуноу Вільнянської багатопрофільної міської лікарні для закупівлі необхідного медичного обладнання.

Ми також долучилися до ініціативи, та за кілька днів до події доставили у Вільнянську громаду 1,5 т. гуманітарної допомоги, яку передала об'єднана громада Рюдесхайм.

Ініціативне покоління громади Рюдесхайму