«Армія відновлення»: на виконання суспільно корисних робіт запоріжцям видано 687 направлень на роботу

Дата: 28.06.2023 09:52

«Сьогодні, всі ті українці, хто своєю працею наближають нашу Перемогу, складають “Армію відновлення”. Люди, які з різних причин залишились без роботи, зараз можуть долучитись до виконання суспільно корисних робіт з відбудови країни, - розповіла директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік. - В Запоріжжі суспільно корисні роботи пропонують зареєстрованим безробітним 20 роботодавців нашого краю».
Зокрема, це можуть бути такі роботи:
допомога постраждалим в наслідок бойових дій;
надання соціальних послуг в Пунктах незламності;
розвантаження та фасування гуманітарної допомоги;
плетіння маскувальних сіток;
заготівля дров для військових та населення.
На виплату заробітної плати за участь в суспільно-корисних роботах спрямовано вже 4,7 млн грн. Їх виконання оплачується в розмірі не нижче мінімальної зарплати.

Нагадаємо, з громадянами, які залучаються до таких  робіт укладаються строкові трудові договори та поширюються всі соціальні гарантії трудового законодавства.
Фінансування суспільно корисних робіт, які виконуються зареєстрованими безробітними, здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.
Виконання суспільно корисних робіт в небезпечних умовах допускається виключно за письмовою згодою особи.
 За більш докладною інформацією звертайтеся до найближчого за вашим перебуванням центру зайнятості.
Додаткову інформацію можна отримати Contact-центрі ЗОЦЗ за номером 0 800 33 67 28 або на телеграм каналі https://t.me/Pidtrumka_DCZ_Zaporizhzhia