Масштабні спеціальні тренування з цивільного захисту за координації Міністра енергетики Германа Галущенка, очільника МВС Ігоря Клименка та керівника ДСНС України Сергія Крука

Дата: 30.06.2023 11:20

Максимальне наближення до реальних умов - в Запорізькій області провели масштабні спеціальні тренування з цивільного захисту за координації Міністра енергетики Германа Галущенка, очільника МВС Ігоря Клименка та керівника ДСНС України Сергія Крука

Для відпрацювання спільного алгоритму дій щодо швидкої локалізації можливих наслідків аварії на ЗАЕС та контрзаходів по захисту населення залучено працівників ОВА, місцевого самоврядування, ДСНС, правоохоронців та спеціальних служб.

Двоетапні тактико-практичні навчання  дали можливість відпрацювати алгоритм дій кожного суб'єкта. Скоординували черговість дій, в тому числі евакуацію вразливих категорій.

Відпрацювали чіткий механізм інформування про загрозу та дії населення на випадок реальної загрози.

Кожне відомство показало високий рівень підготовки та злагоджену взаємодію,  а тому ми готові швидко реагувати на можливі виклики.

Наголошую, ситуація на ЗАЕС стабільна,  загрози немає.

Запорізька обласна державна адміністрація