Захист прав дітей – один з пріоритетів діяльності Вільнянської міської ради

Дата: 07.07.2023 11:29

7 липня 2023 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Вільнянської міської ради, під керівництвом Світлани Шраменко, секретаря Вільнянської міської ради.
   У засіданні брали участь начальник служби у справах дітей, представники відділів та комунальних закладів освіти виконавчого комітету Вільнянської міської ради. На засіданні комісії розглядались питання: про надання дозволу на продаж 1/8 частки квартири, яка належить неповнолітньому, про закріплення права користування житловою площею за дитиною, позбавленою батьківського піклування, стан виконання батьківських обов’язків  відносно малолітньої доньки, 2015 року народження.
      У ході засідання було заслухано клопотання та заяви, що надійшли у поточному році. Члени  комісії,  брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо.
    За рішеннями комісії з питань захисту прав дитини, будуть підготовлені відповідні документи до суду.