Вільнянськ знову у жалобі…

Дата: 08.07.2023 16:33

Лише сум та невимовний біль.

06 липня 2023 року старший навідник механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону, старший солдат Собєнін Захар Петрович поблизу населеного пункту Приютне Пологівського району, виконуючи військовий обов’язок, загинув в бою за Україну, її свободу, територіальну цілісність та незалежність.

Без роздуму та сумніву, відважно та без зволікань став на захист територіальної цілісності та державного суверенітету України.

Шановні мешканці громади, об 11:30 09 липня біля будівлі КУ «Вільнянський центр культури та дозвілля» Вільнянської міської ради відбудеться церемонія прощання та вшанування пам’яті загиблого героя – Собєніна Захара Петровича. Просимо провести його в останню путь та віддати шану герою, який ціною власного життя наближав нашу з вами Перемогу….

Відповідно до розпорядження Вільнянського міського голови від 07 липня 2023 № 104-р, у зв’язку з трагічною загибеллю Собєніна Захара Петровича, 09 липня 2023 року оголошено Днем жалоби.

Герої не вмирають!