Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 13.07.2023 11:16

13 липня відбулося засідання виконавчого комітету Вільнянської міської ради, на порядок денний якого було винесено 28 питань, зокрема: про затвердження плану роботи  виконавчого комітету Вільнянської міської ради на IІІ квартал 2023 року, про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Вільнянської міської ради у І півріччі 2023 року, про раціональне використання  водних ресурсів тощо.

Членами виконавчого комітету заслухано звіт дільничного офіцера поліції сектору превенції відділення поліції № 2 Запорізького районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області про стан законності та громадського порядку на території м.Вільнянськ за перше півріччя 2023 року, а також інформацію про виконання бюджету Вільнянської міської територіальної громади за І півріччя 2023 року.

Не залишились поза увагу й інші актуальні питання житлово-комунального господарства, соціального захисту, а також захисту майнових прав неповнолітніх.

Усі питання порядку денного були розглянуті. Засідання пройшло у діловому та конструктивному руслі.