Пам’ятаємо!

Дата: 13.07.2023 14:30

13 липня виповнилося б 30 років нашому земляку Дмитру Дрожденко.

Дрожденко Дмитро Андрійович народився 13.07.1993 у місті Вільнянську. Закінчив Вільнянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 3.

З 2014 року проходив службу у 55-ій окремій артилерійській бригаді «Запорізька Січ» Збройних Сил України.

У складі 55-ої окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» Збройних Сил України Дмитро Дрожденко виконував завдання зі звільнення Слов’янська, Лиману, Попасної, Лисичанська та інших населених пунктів Донеччини та Луганщини.

Взимку 2014-2015 року разом з побратимами тримав оборону у Дебальцевському оточенні, звідки артилерійському підрозділу вдалося вийти без втрат.

Загинув Дмитро 9 травня 2022 року поблизу Мар’їнки Донецької області під час виконання бойового завдання з захисту незалежності та суверенітету України.

Світла Пам'ять Герою!