Робоча нарада з актуальних питань надання субсидії населенню

Дата: 13.07.2023 16:22

Житлова субсидія – це адресна державна соціальна допомога людям, які не можуть самостійно платити за житлово-комунальні послуги: оплачувати витрати на управління багатоквартирним будинком, теплової енергії, житлово-комунальні послуги.

З метою вирішення актуальних питань надання субсидії населенню на теплову енергію, під головуванням міського голови Наталі Мусієнко відбулася робоча зустріч.

У заході взяли участь представники Головного управління Пенсійного фонду України Сергій Камʼянченко та Лілія Єрохова, начальник відділу обслуговування громадян № 12 (сервісного центру) Управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Запорізькій області Надія Береснєва, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Власенко, секретар міської ради Світлана Шраменко, начальники відповідних відділів міської ради та її виконавчого комітету, депутат міської ради восьмого скликання Дмитро Буркот, а також начальник ОВУЖКГ м.Вільнянськ Лариса Нестеренко як керівник підприємства – надавача вказаних послуг.