14 липня – річниця загибелі Олексія Смоли

Дата: 14.07.2023 07:45

Смола Олексій Олексійович народився 06 серпня 1983 року у селі Михайло-Лукашеве та ще у ранньому дитинстві разом із родиною переїхав до міста Вільнянська. Навчався у Вільнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2, після завершення якої проходив строкову військову службу в повітряно-десантних військах міста Болград Одеської області.

З 19 квітня 2022 року Олексій став на захист Батьківщини. Був командиром бойової машини – командиром відділення механізованого батальйону в/ч 7014, сержантом. Ціною власного життя він виборював право нашого народу, нашої нації бути вільною.

Життя Олексія обірвалося 14 липня на Курахівському напрямку Донецької області під час танкового обстрілу.

На превеликий жаль, ціна майбутнього наших дітей – це тисячі життів наших захисників, які із зброєю в руках мужньо, самовіддано без жодної ноти сумніву захищають рідну землю.

Світла Пам'ять Герою!