Робота постійних депутатських комісій

Дата: 19.07.2023 17:00

19 липня у Вільнянської міської ради відбулися засідання постійних комісій міської ради:

- з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, торгівлі та підприємництва;

- постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціальної політики  та  праці;

- постійної комісії з питань земельних відносин, агропромислового  комплексу, місцевих природних ресурсів та збереження навколишнього середовища;

- постійної комісії з питань законності, запобігання корупції, захисту прав людини, регламенту, депутатської діяльності, етики, інформації, свободи слова та регуляторної політики.

Депутатами розглянуто проєкти рішень, запропоновані до розгляду на пленарному засіданні тридцять восьмої сесії Вільнянської міської ради восьмого скликання.

Засідання комісій пройшли у діловому та конструктивному руслі.