На території Вільнянської міської територіальної громади продовжується збір ранніх зернових та зернобобових культур

Дата: 20.07.2023 07:53

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки «золотим рукам», мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Попри військову агресію аграрії продовжують невтомно працювати на рідній землі.

Так, на території Вільнянської міської територіальної громади продовжується збирання ранніх зернових та зернобобових культур.

За оперативною інформацією, усіма категоріями господарств на території громади намолочено понад 3 тис. тонн зерна.

Під час війни сільськогосподарська праця стає ще більш значущою та помітною. Сьогодні, ризикуючи власним життям, аграрії сумлінно виконують своє завдання та покликання.

Лише людина, закохана у свою землю, здатна присвятити своє життя цій нелегкій роботі. Із такими людьми перемога обов’язково буде за нами. Ворог ніколи не зможе нас зламати