ТОВ «РЕМШЛЯХБУД» - 30 років

Дата: 21.07.2023 10:21

ТОВ «РЕМШЛЯХБУД» засновано у 1993 році з метою надання послуг у будівництві автомобільних доріг.

За час існування підприємства було виконано безліч замовлень командою спеціалістів, що постійно вдосконалюють якість виконаних робіт, використовуючи найкращі виробничі практики.

ТОВ «РЕМШЛЯХБУД» має великий досвід в виконанні державних та комерційних замовлень на будівництво і реконструкцію автомобільних доріг, об’єктів культурного та соціального значення.

Вільнянська міська рада щиро вдячна ТОВ «РЕМШЛЯХБУД» на чолі з директором Кірковим Олександром Федоровичем за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток дорожньої галузі, професіоналізм та відданість справі, за надання якісних та своєчасних послуг, а також постійну участь в житті та розбудові територіальної громади.

Бажаємо процвітання та розвитку, стабільності та врівноваженості, досягнення нових перемог та активної участі у розбудові дорожньої галузі.