Велика втрата для Вільнянської міської територіальної громади

Дата: 25.07.2023 11:09

20 липня поблизу населеного пункту Приютне Пологівського району під час виконання бойового завдання, пов’язаного із захистом незалежності, територіальної цілісності та суверенітету України, загинув Тарковський Андрій Борисович, командир 2-го стрілецького відділення 1-го стрілецького взводу 2-ї стрілецької роти в/ч А 7278, штаб-сержант.

Шановні мешканці громади, 28 липня об 11:00 біля будівлі КУ «Вільнянський центр культури та дозвілля» Вільнянської міської ради відбудеться церемонія прощання та вшанування пам’яті загиблого героя – Тарковського Андрія Борисовича.

Просимо провести в останню путь та віддати шану герою, який ціною власного життя наближав нашу з вами Перемогу….

Відповідно до розпорядження Вільнянського міського голови, у зв’язку з трагічною загибеллю Тарковського Андрія Борисовича, 28 липня 2023 року оголошено Днем жалоби.

Герої не вмирають!