Добровольче формування Запорізької територіальної громади № 6 «ЗАПОРІЖЖЯ» відзначає свою першу річницю

Дата: 26.07.2023 15:48

Сьогодні свою першу річницю створення відзначає Добровольче формування Запорізької територіальної громади № 6 «ЗАПОРІЖЖЯ» (на чолі з командиром – Євгеном Коваленко).

ДФЗТГ №6 «Запоріжжя» – це повноцінна бойова одиниця, основним завданням якої є захист і забезпечення правопорядку на території Запоріжжя та області.

Злагодженість дій та плідна співпраця з Вільнянською міською радою забезпечує спокій та згуртованість громади.

Ті, хто на добровільних засадах, без сумніву та зволікань долучився до охорони громадського порядку з перших днів повномасштабного вторгнення – справжні захисники. Іноді важко, іноді складно, але ж результат того вартий.

Кожен, хто оберігає спокій українців (чи то на фронті, чи то в глибокому тилу) заслуговує на повагу та вдячність.

Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко взяла участь в урочистих заходах з нагоди вказаної події, особисто висловила слова вдячності особовому складу Добровольчого формування Запорізької територіальної громади № 6 «ЗАПОРІЖЖЯ».

За якісне та відповідальне ставлення до виконання поставлених завдань на території Вільнянської міської територіальної громади Наталя Мусієнко відзначила недержавними нагородами – медалями «Відвага та честь» та грамотами Вільнянської міської ради особовий склад 4 роти Добровольчого формування Запорізької територіальної громади № 6 «ЗАПОРІЖЖЯ», а також вручила два сертифікати для придбання комп’ютерної техніки на загальну суму 20 тисяч грн..