Захист прав дітей – один з пріоритетів діяльності Вільнянської міської ради

Дата: 31.07.2023 16:06

Основним завданням комісії з захисту прав дітей при Вільнянській міській раді є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

З метою забезпечення законних прав та інтересів дітей, відбулося засідання вказаної комісії.

Олена Павлюк, начальник служби у справах дітей, повідомила, що всі діти потребують уваги з боку батьків, тому ми мусимо бути уважними, з розумінням ставитись до їх повсякденних проблем, індивідуально підходити до вирішення спорів між дорослими та дітьми, заради збереження їх фізичного та морального здоров’я.

При винесенні рішення головуючий комісії Світлана Шраменко наголосила на необхідності забезпечення права кожної дитини мати родину, а завдання міської влади – докласти всіх зусиль для створення таких умов, у яких кожна дитина почуватиметься захищеною, де немає місця насильству, де виховується здорове та щасливе покоління.