Серпень починається із втрат… У бою за територіальну цілісність та незалежність України загинув Сірий Андрій Павлович

Дата: 05.08.2023 11:38

03 серпня поблизу населеного пункту Мала Токмачка, вірний військовій присязі, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України, проявивши стійкість та мужність у бою, загинув Сірий Андрій Павлович.

Шановні мешканці громади, 06 серпня о 10:30 біля будівлі КУ «Вільнянський центр культури та дозвілля» Вільнянської міської ради відбудеться церемонія прощання та вшанування пам’яті загиблого захисника – Сірого Андрія Павловича.

Просимо провести в останню путь та віддати шану Герою, який ціною власного життя наближав нашу з вами Перемогу….

Відповідно до розпорядження Вільнянського міського голови від 04 серпня 2023 № 124-р, у зв’язку з трагічною загибеллю Сірого Андрія Павловича, 06 серпня 2023 року оголошено Днем жалоби.

Герої не вмирають!