Дата: 07.08.2023 14:10

Продовжується вступна кампанія до навчальних закладів України і майже 9 тисяч громадян вже скористались своїм правом безоплатно пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей.

Можливо у вас, або ваших колег чи працівників є потреба та бажання здобути додаткову освіту. Сума ваучеру зможе покрити 26 840 грн. витрат на навчання.

Детальну інформацію стосовно цієї послуги можна отримати на сайті Державної служби зайнятості.

Або скористатись окремим сервісом та подати онлайн заявку на отримання ваучеру за посиланням: https://voucher.dcz.gov.ua.

Не зволікайте та реалізуйте можливість отримати необхідну освіту!

Вільнянський відділ Запорізької філії Запорізького обласного центру зайнятості