Базові цифрові навички для людей елегантного віку

Дата: 09.08.2023 11:13

Вітаємо переможців – найактивніших бібліотекарів комунальної установи «Вільнянська централізована бібліотечна система» Вільнянської міської ради Запорізької області, що першими провели події з показом освітнього серіалу «Базові цифрові навички для людей елегантного віку». 🔸На цьому шляху були: організація заходу на тему цифрових навичок і демонстрація освітнього серіалу; промоція опісля івенту і відбір заявок.

Друзі! Переможцями стали:

🎈Диканська публічна бібліотека Полтавської області

🎈Комунальний заклад культури Кременчуцька міська публічна бібліотека-філія № 5 Полтавської області

🎈Комунальна установа «Вільнянська централізована бібліотечна система» Вільнянської міської ради Запорізької області

🎈Комунальний заклад «Публічна бібліотека Нетішинської міської територіальної громади» Хмельницької області

🎈Комунальний заклад «Центр культурних послуг» Костопільської міської ради Рівненської області

🎈Полтавська обласна бібліотека для юнацтва імені Олеся Гончара

🎈Центральна бібліотека Олександрійської міської ЦБС Кіровоградської області

🎈Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. П. Котляревського

🎈Публічна бібліотека ім. А. Михайленка Карлівської міської ради Полтавської області

🎈Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва

🎈Центральна публічна бібліотека Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади

Зовсім скоро до вас прибудуть довгоочікувані подарунки!

Конкурс проводиться Міністерством цифрової трансформації України спільно з Українською бібліотечною асоціацією за підтримки проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні», який Програма розвитку ООН в Україні реалізує за фінансової підтримки Швеції.

Українська бібліотечна асоціація/Ukrainian Library Association