СОБЄНІН ЗАХАР ПЕТРОВИЧ

Дата: 09.08.2023 11:25

(01.02.1991 - 06.07.2023)

Собєнін Захар Петрович народився 01 лютого 1991 року у селі Бада Хілоцького району Читинської області Російської Федерації.

Середню освіту здобув у Вільнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3. У 2011 році закінчив Запорізький професійний будівельний ліцей.

Мав військовий досвід, оскільки з 06 жовтня 2011 по 04 жовтня 2012 року проходив строкову службу у лавах Збройних Сил України, військовій частині А 1126 (25 Повітрянодесантна бригада).

24 травня 2022 року Захар був мобілізований до роти охорони Першого відділу Запорізького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. 25 січня 2023 року переведений до військової частини А 4774.

06 липня 2023 року поблизу населеного пункту Приютне Пологівського району, виконуючи військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу, територіальну цілісність та незалежність, загинув старший солдат Собєнін Захар Петрович, старший навідник механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти  механізованого батальйону.

Смерть Захара Собєніна – це не тільки біль родини, це біль усієї громади, це біль усієї України. Справжній патріот, вірний захисник своєї Батьківщини. Таким він назавжди залишиться в пам’яті кожного з нас.

У Захара залишилися батьки: Петро Валентинович та Ольга Миколаївна, донька  Злата.