КОЛОДЯЖНИЙ ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ

Дата: 09.08.2023 11:40

(16.09.1980 - 05.07.2023)

Колодяжний Володимир Анатолійович народився 16 вересня 1980 року  у місті Вільнянську.

Середню освіту здобув у Вільнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3. Навчався У Запорізькому сільськогосподарському технікумі.

Працював Володимир у пенітенціарній системі, потім – трактористом на місцевому агропромисловому підприємстві на території Михайло-Лукашівської сільської громади, де й мешкав зі своєю родиною.

З 15 листопада 1999 по 10 травня 2001 року проходив строкову службу у лавах Збройних Сил України.

06 грудня 2022 року був мобілізований та став на захист територіальної цілісності та незалежності Батьківщини.

05 липня поблизу населеного пункту Приютне Пологівського району виконуючи бойове завдання (під час артилерійського обстрілу) загинув Колодяжний Володимир Анатолійович, навідник гранатометного відділення взводу вогневої підтримки.

Володимир Анатолійович був надзвичайно доброю людиною, а ще врівноваженим, принциповим, мудрим, - таким його пам’ятають усі рідні та друзі.

Без Володимира залишилися його рідні: мати Віра Анатоліївна, син Семен, донька Аліна, брати Євгеній та Дмитро.