Віримо в Україну, віримо в Перемогу!

Дата: 23.08.2023 16:42

🇺🇦 Синьо-жовті кольори за кордоном – це символ підтримки України. Що більше наших прапорів бачимо у вікнах будинків, на одязі, просто на вулицях, то сильніше відчуваємо: тут вірять в Україну й українців. А значить, вірять у свободу. У справедливість. У нашу перемогу.

Синьо-жовті кольори вдома – це символ гордості. За воїнів, які встановлюють прапори на відвойованих наших землях. За людей, які зберігають прапори під загрозою тортур. За кожного й кожну, хто під синьо-жовтим стягом виборює цю перемогу.

Сьогодні, у День Державного прапора, хочеться закликати всіх, хто вірить в Україну: продовжуйте говорити про це за допомогою нашого прапора. Насправді зараз він не лише наш: це колір боротьби за демократичні людські цінності всього світу. Тож і відзначати маємо разом зі світом. 🇺🇦

Олена Зеленська