Вільнянська міська територіальна громада
Запорізька область

Про оперативну ситуацію в області та звільнений населений пункт Пологівського району говорив у прямому етері телемарафону “Єдині новини"

Дата: 25.08.2023 11:06

▪️Село Роботине знаходиться під постійними артилерійськими обстрілами. Як тільки безпекова ситуація дозволить - продовжимо працювати над евакуацією людей.

▪️У більшості освітніх закладів обласного центру є лише найпростіші укриття, що не дозволяє розпочати новий навчальний рік у змішаному форматі.

▪️Напередодні псевдовиборів військовослужбовці рф посилюють терор проти цивільного населення. Активізувались темпи примусової паспортизації.

▪️Розуміючи свою поразку, ворог залишає після себе зруйновані будівлі та мінні загородження. Тим часом наші Збройні сили впевнено йдуть вперед та виборюють Перемогу!

Запорізька обласна державна адміністрація / Юрій Малашко