Скорботна звістка для Вільнянщини

Дата: 29.08.2023 13:34

Сумна скорботна звістка для Вільнянщини. На війні загинув наш земляк - Роман Земляний. Йому було всього 36 років. Він провів своє життя у місті Вільнянську.

У тяжкий для України час він поклав своє молоде життя за свободу кожного з нас, за те, щоб небо над нашою рідною Україною було мирним і вільним! Чуйним, добрим, надійним, добросовісним, завжди готовим допомогти всім, хто цього потребує,  – таким пам’ятають Романа Земляного його рідні та друзі.

Шановні мешканці Вільнянської міської територіальної громади, 30 серпня о 11:00 біля Вільнянського центру культури та дозвілля Вільнянської міської ради відбудеться церемонія прощання та вшанування пам’яті загиблого захисника – Земляного Романа Олександровича. Просимо провести в останню путь захисника, який віддав своє життя  за наше  майбутнє.

Відповідно до розпорядження Вільнянського міського голови від 29 серпня 2023 № 136-р, у зв’язку з трагічною загибеллю Земляного Романа Олександровича, 30 серпня 2023 року оголошено Днем жалоби.

Вічна пам’ять Герою і співчуття рідним та близьким.