Ордени «За заслуги» та звання «Заслужений енергетик України» - мирний подвиг працівників ПАТ «Запоріжжяобленерго» відзначений на державному рівні.

Дата: 31.08.2023 11:50

Указом Президента України №502/2023 за значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, відстоювання національних інтересів нашої держави, сумлінне виконання професійного обов'язку

🔷Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено:

🔸МУЛА Сергія Миколайовича - майстра виробничої дільниці Оріхівського міжрайонного району електричних мереж ПАТ «Запоріжжяобленерго».

🔸СИЛКІНА Олександра Івановича - начальника групи підстанцій служби Запорізьких високовольтних електричних мереж ПАТ «Запоріжжяобленерго».

🔷Почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ» присвоєно

🔸ТОКАРЄВУ Олексію Анатолійовичу - головному інженерові Запорізьких високовольтних електричних мереж ПАТ «Запоріжжяобленерго».

Від перших днів повномасштабного вторгнення ці герої мирної професії працюють у найгарячіших точках на енергетичній мапі Запорізького краю. Щодня, попри небезпеку та втому, повертають вони світло тисячам мешканців прифронтових територій.

Пишаємося нашими колегами!

Щиро вітаємо із цими високими відзнаками! 💙💛