Мій Вільнянськ, моя маленька Батьківщина

Дата: 07.09.2023 16:48

Напередодні Дня міста комунальна установа «Вільнянський центр культури та дозвілля» Вільнянської міської ради оголошує фотоконкурс «Мій Вільнянськ, моя маленька Батьківщина». Зроби фотографію, яка, на твою думку, відтворює настрій нашого рідного міста та покажи її ішим через соціальну мережу Фейсбук.
    Умови фотоконкурсу дуже прості: на фото обов’язково повинні бути краєвиди, люди, діти, тварини нашого Вільнянська (до 3 фотографій від одного учасника), вкажи ПІБ, вік та назву фото (бажано додати контактний телефон). Стартуємо сьогодні 07 вересня, фотографії на конкурс приймаються до 14 вересня, а 15 вересня будуть оголошено результати.
До участі у конкурсі не приймаються чужі фотографії, які порушують авторське право.
   Фото необхідно розмістити на сторінці загальнодоступної групи Вільнянський центр культури та дозвілля соціальної мережі Фейсбук, viber 0664157797 або надіслати на електронну пошту vilnzkd@ukr.net.
Автор найкращої фотографії, яка набере найбільше голосів, отримає подарунок.

Вільнянський центр культури та дозвілля