ЗЕМЛЯНИЙ РОМАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Дата: 12.09.2023 09:45

(13.12.1986 - 23.08.2023)

Земляний Роман Олександрович  народився і виріс  у місті Запоріжжя, 13 грудня 1986  року, але все своє дитинство провів у місті Вільнянську зі своєю родиною. У 2002 році закінчив Вільнянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 2.

Після здобуття середньої освіти, вступив до державного навчального закладу "Одеський професійний ліцей морського транспорту". Останнім часом працював охоронцем на товаристві з обмеженою відповідальністю “Вільнянський машинобудівний завод”.

Як тільки почалась повномасштабна війна, пішов добровольцем у Збройні сили України. Він гідно та з честю боронив кордони України. Старший солдат Роман  був гранотометником 1 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 3 стрілецької роти військової частини А7090.

Не стало Романа Олександровича біля населеного пункту Макіївка Сватівського району Луганської області 23 серпня 2023 року під час виконання бойового наказу по захисту Батьківщини. Він  загинув  як Герой, до останньої миті, виконуючи свій військовий обов’язок на передовій. Рідна українська земля прийняла  його у свої обійми, щоб навіки зберегти пам’ять про гідного сина.

Ромашка, - так його називали рідні, був добрим, чуйним, турботливим, товариським, готовим завжди допомогти та підставити своє широке плече. У  Земляного Романа залишилось двоє дітей: Нікуся, якій виповнилося 8 років та Руслан, якому лише 3 роки, залишилися дружина -  Світлана, мама - Надія Дмитрівна, батько - Олександр Васильович, сестра - Наталія.

Він був гарним чоловіком, батьком, сином, братом, дядьком, другом. Найвищою нагородою тих, хто уцілів, - є життя, а для загиблих – пам’ять. Вічна пам’ять Герою нашого часу. Слава Герою! Слава Україні!!!