Привітання міського голови з Днем танкових військ

Дата: 14.09.2023 09:49

Шановні воїни-танкісти та ветерани танкових військ!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем танкістів!

Танкові війська є важливою складовою бойового потенціалу Збройних Сил України. Бойові традиції фронтовиків, які вписали немало славних сторінок в історію Другої світової війни, продовжують воїни-танкісти під час російсько-української війни.

І сьогодні, у день свого професійного свята, українські танкісти ведуть важкі, запеклі бої з ворогом, упевнено й непохитно стоять на шляху російського агресора, даючи йому гідну відсіч та щоденно проявляючи героїзм, відвагу і непереможний характер.

Схиляю голову перед героями, які віддали своє життя за Україну. Ми завжди пам’ятатимемо їхній неоціненний подвиг.

Зичу усім українським воїнам-танкістам міцного здоров'я, незламного духу у відстоюванні територіальної цілісності України та нових Перемог у боях з окупантами.

Слава українським танкістам!

Міський голова Наталя Мусієнко