Привітання міського голови з Днем усиновлення

Дата: 17.09.2023 11:12

Часто задумуюся над тим, яке велике серце в людей, які всиновили дітей. Як же у ньому багато любові і милосердя.

Дорогі батьки-усиновителі, опікуни, прийомні батьки, сьогодні ваше свято – День усиновлення. Бракує слів, щоб висловити вам вдячність. Розумію, скільки часу, зусиль, терпіння доводиться щодня докладати заради дітей, які у ваших сім’ях вдруге народилися. Бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, мирного неба над головою, добра і достатку. Будьте завжди під покровом святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Вітаю також працівників служби у справах дітей, центру соціальних служб, благодійників та волонтерів, які ніколи не залишають дітей наодинці з їхніми проблемами та завжди готові бути поруч і допомогти у всьому.

Сил, натхнення, терпіння! Пам’ятайте, що посаджені зерна добра й любові в дитячих душах обов’язково проростуть пишним цвітом!

міський голова Наталя Мусієнко