Вільнянська міська громада
Запорізька область, Запорізький район

Послуги служби зайнятості для учасників бойових дій

Дата: 20.09.2023 08:41
Кількість переглядів: 102


Фото без опису

 

Служба зайнятості має в арсеналі широкий спектр послуг для воїнів, які повернулися з фронту:

  • сприяння працевлаштуванню на  постійну або тимчасову роботу;

  • отримання матеріальної підтримки шляхом участі в суспільно-корисних та громадських роботах;

  • учасники бойових дій, які мають професійно-технічну  чи  вищу освіту та не зареєстровані у службі зайнятості як безробітні, можуть безоплатно отримати ваучер на навчання та підвищити свій професійний рівень або змінити сферу діяльності. 

Навчатися за ваучером можна за 123 професіями та спеціальностями, самостійно обравши напрям, заклад освіти у межах України та форму навчання.

  • Отримання статусу безробітного та матеріальної допомоги на випадок безробіття; 

  • відкриття або розвиток власної справи шляхом отримання гранту учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їхніх сімей:

Розмір грантів до 1 млн грн. Головні  умови – створення робочих місць, сплата податків та провадження діяльності. Програма передбачає надання грантів на суми:

  • до 250 тисяч гривень для учасника бойових дій або другого з подружжя та/або особи з інвалідністю внаслідок війни на власний бізнес, за умови створення щонайменше одного робочого місця;

  •  до 500 тисяч гривень може отримати УБД або другий з подружжя, за умови створення щонайменше двох робочих місць. Кошти надаються на умовах співфінансування.

  • до 1 млн гривень зможе отримати учасник бойових дій, якщо він не менше трьох років зареєстрований як ФОП. Умова — створити від чотирьох робочих місць, із яких щонайменше два — для ветеранів або людей з інвалідністю внаслідок війни. Кошти надаються на умовах співфінансування.

«Впродовж січня-серпня 2023 року на обліку в центрах зайнятості Запорізької області отримували послуги 96 осіб з числа учасників бойових дій, із них мали статус безробітного 94 особи. Із початку року працевлаштовано  11 учасників бойових дій учасників бойових дій, отримали ваучери для перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації 5 людей (за спеціальностями: психологія, соціальна робота, кібербезпека, фізична культура та спорт)», - інформує директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

 

Додаткову інформацію можна отримати Contact-центрі ЗОЦЗ за номером       0 800 33 67 28 або на нашому  Телеграм


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь