IAC ISHR запускає форму для реєстрації на отримання наборів утеплення в рамках програми Common Pipeline для осіб, які проживають на території Вільнянської ТГ Запорізької області

Дата: 22.09.2023 10:35

Звертаємо Вашу увагу, що реєстраційна форма буде відкрита протягом тижня з моменту її публікації до 27.09.2023 року.

Заповнення форми є обов‘язковою умовою надання Вам такої допомоги.

Перед заповненням форми ознайомтеся з нею.

Прохання заповнювати форму уважно та зазначати коректно усі дані, які ми просимо вказати, адже без них ми не зможемо таку допомогу Вам надати. Відповідальність за правильність заповнення форми несе заявник.

заявник.

Дана форма НЕ є збором персональних даних чи будь-чим іншим, що могло б порушити Ваші права. Вона є необхідною нам для швидкого і якісного надання допомоги тим, хто цього справді потребує.

Звертаємо Вашу увагу, що некоректне заповнення форми є підставою для залишення такої заявки без розгляду.

Посилання на форму:

Бажаємо Вам миру та безпеки

Команда IAC ISHR

IAC ISHR запускает форму для регистрации на получение наборов утепления в рамках програмы Common Pipeline для лиц, которые проживают на територии Вольнянской ТГ Запорожской области

Обращаем Ваше внимание на то, что регистрационная форма будет открыта в течение недели с момента ее публикации до 27.09.2023 года.

Заполнение формы является обязательным условием предоставления Вам такой помощи.

Перед заполнением формы ознакомтесь с ней.

Просьба заполнять форму внимательно и указывать корректно все данные, которые мы просим указать , поскольку без них ми не сможем такую помощь Вам предоставить. Отвественность за правильность заполнения формы несёт заявитель.

Данная форма НЕ ЯВЛЯЕТСЯ сбором персональных данных или чем-либо ещё, что могло бы нарушать Ваши права. Она является необходимостью для быстрого и качественного предоставления помощи тем, кому это действительно необходимо

Обращаем Ваше внимание, что некорректное заполнение формы является основанием для оставления такой заявки без рассмотрения.

Ссылка на форму:

Желаем Вам мира и безопасности