Терміновий збір на авто

Дата: 22.09.2023 12:02

Шановні вільнянці! До Вільнянської міської ради надійшло звернення дружини нашого захисника Лаврикової Ольги.

ЇЇ чоловік, мешканець Вільнянська. Захищає нашу Україну у гарячій точці у складі 79 ОДШБ. Бригада в останній час перебуває в «пеклі», під постійними обстрілами. Наші захисники стійкі. Тримаються, зріднилися кров’ю, підтримують один одного, але техніка під час артобстрілів не витримує, руйнується вщент. Автомобілі трощаться і згорають як сірникові коробки. Іноді ні на чому виїхати для виконання бойових завдань та швидкого реагування.

Розуміємо, що українці вже втомились від війни, донати значно зменшились. Але ми закликаємо усіх небайдужих, усіх, хто має бажання та можливість, долучитись до збору коштів на авто для наших штурмовиків 79 бригади. Ми маємо бути разом, маємо це зробити!

Долучайтесь до збору коштів на авто для нашого Вільнянського захисника, який продовжує захищати свою сім'ю і державу!!!

Без наших захисників немає майбутнього!

Ціль: 200 000 ₴

Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/8cLuENmesB