Пам’ятаємо

Дата: 24.09.2023 14:56

Сьогодні б виповнилося 41 рік Кисельову Сергію, але не судилося…. З 2015 року Сергій став на захист Батьківщини у зоні антитериростичної операції на сході України у 55 артилерійській бригаді.

Кисельов Сергій був командиром 4-ої стрілецької роти 2-го стрілецького батальону військової частини А-1302, капітаном, призваним на військову службу за призовом по мобілізації 1 березня 2022 року першим відділом Запорізького РТЦК та СП Запорізької області. Від старшого лейтенанта до капітана, від командира взводу  в роті охорони до командира стрілецької роти 93 бригади. Життя Сергія обірвалося 20 жовтня 2022 року поблизу населеного пункту Бахмут Донецької області під час  обстрілу.

Він був активною, життєрадісною та світлою людиною, таким ми і запамятали Сергія! Пам'ять вічна! Слава Герою!