Радою оборони області ухвалено рішення щодо безперервного дистанційного навчання

Дата: 26.09.2023 09:29

Кожна педагогічна рада вибудовує власну модель: у ЗОВА розповіли про реалізацію безперервного дистанційного навчання Про рішення Ради оборони щодо організації освітнього процесу в регіоні говорили очільник ЗОВА Юрій Малашко та директорка Департаменту освіти і науки ЗОДА Людмила Бухаріна на брифінгу, що відбувся в офіційному Медіацентрі при обласній державній адміністрації. Напередодні за участі представників громадськості та батьківської спільноти в Запорізькій області відбулось засідання Ради оборони, на якому розглянули проблематику дистанційного навчання під час повітряних тривог. Батьки школярів зазначили що, перерви через повітряні тривоги шкодять освітньому процесу. Для розроблення дієвого механізму дистанційного навчання вони звернулися до обласної влади.