Міжнародна гуманітарна організація "Лікарі світу" у Любимівському старостинському окрузі

Дата: 28.09.2023 09:32

Вже другий місяць на території Любимівського старостинського округу працює міжнародна гуманітарна організація "Лікарі світу" (Medicos del Mundo), яка надає невідкладну та довгострокову медичну допомогу найбільш уразливим людям у світі.
Мобільна бригада лікарів, у складі якої є сімейний лікар, медична сестра, психолог та акушер, тричі на місяць проводить прийоми у с.Любимівка.
         У жителів сіл немає можливості часто відвідувати лікаря. Тому вони дуже зраділи, коли дізналися, що сімейний лікар та інші спеціалісти проведуть прийом пацієнтів  у селі. Після консультації мешканці можуть безкоштовно отримати медикаменти та рекомендації щодо стану свого здоров’я. Багато людей приходять до лікаря на постійній основі та дуже вдячні за підтримку. Тут, у  сільських населених пунктах, присутність лікаря є особливо необхідною для людей похилого віку та родин з дітьми.
         Місцеві жителі отримали багато стресу від початку війни. Більшість мешканців соромляться йти за психологічною підтримкою, але прийнявши  рішення спробувати, приходять знову на наступний прийом. Психолог дає поради, як покращити психологічний стан.
Завжди раді бачити у нас команду "Лікарів світу"!

Любимівський старостинський округ