Вільнянщина знову в жалобі: не стало ще одного захисника

Дата: 29.09.2023 14:21

У Вільнянській міській територіальній громаді - знову трагічна звістка. 23 вересня не стало ще одного воїна-захисника – ШЕСТОПАЛА РУСЛАНА ІВАНОВИЧА, 02.08.1972 року народження, який народився у селі Солоне, але все життя провів у місті Вільнянську з родиною.
      5 вересня  2022 року добровільно пішов боронити кордони України. Руслан був водієм- радіотелефоністом стрілецької роти. Він загинув під час виконання службового обов’язку під час штурмових дій з боку противника у населеному пункті Федорівка, Бахмутський р-н.
         Прощання з Русланом Шестопалом та вшанування пам’яті відбудеться 30 вересня о 10.00 біля будівлі КУ «Вільнянський центр культури та дозвілля» Вільнянської міської ради.
         Відповідно до розпорядження Вільнянського міського голови, у зв’язку з трагічною загибеллю Шестопала Руслана Івановича, 30 вересня 2023 року оголошено Днем жалоби.
     Вічна пам'ять герою і співчуття рідним і близьким. Низький уклін за захист нашої України!