Вільнянська міська територіальна громада

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ НАТАЛІ МУСІЄНКО З ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ БІБЛІОТЕК

Дата: 30.09.2023 10:45

Шановні бібліотекарі Вільнянської міської територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек! Бібліотекарі – це порадники на шляху до вершини знань та мудрості, збирачі духовних скарбів та провідники у світ непізнаного. Ви несете своїм читачам радість знань, високу культуру, любов до мистецтва. Нехай ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого рідного краю.

Бажаю Вам нових ініціатив, цікавих перспективних проєктів при виконанні свого професійного обов'язку. Нехай ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях! Міцного всім вам здоров'я, щастя, родинного затишку, миру, благополуччя, вдячних читачів та нових творчих здобутків у вашій благородній справі!

З повагою і щирими вітаннями,

міський голова

Наталя Мусієнко