13:37 / 27:50 Громади на новому рівні безпеки: в Запорізькій області впроваджують низку проєктів

Дата: 10.10.2023 09:34

В офіційному Медіацентрі при ОДА відбувся спільний брифінг заступника голови обласної державної адміністрації Євгена Мироненка з начальником управління запобігання надзвичайних ситуацій ГУ ДСНС України в Запорізькій області Євгеном Водоп’яном та т.в.о. начальника сектора взаємодії з громадами УПД ГУНП в Запорізькій області Олександром Чудновським щодо убезпечення життєдіяльності регіону. Спільно з ДСНС та ГУ НП в Запорізькому регіоні обласною військовою адміністрацією підготовлено план реалізації низки заходів в громадах. З огляду на ситуацію, наразі робота проводиться лише в Запорізькому районі. Так, ОДА розроблено чек-лист з переліком 29 компонентів, які визначають ступінь безпечного середовища. Євген Мироненко зазначив, що органи державної влади працюють за п'ятьма основними напрямками, які стануть фундаментом безпечного середовища.