У Вільнянську представили нового керівника відділення поліції №2

Дата: 11.10.2023 08:57

▪️  10 жовтня, керівництво поліції міста представило нового виконувача обов’язків начальника відділення поліції №2 (Вільнянськ) підполковника поліції Куцака Віталія.
▪️ До цього він обіймав посаду начальника відділення поліції № 1 Мелітопольського РУП.
▪️ Підполковник поліції має 26-річний досвід служби у правоохоронних органах, які присвятив карному розшуку та боротьбі з економічною злочинністю.
▪️ Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Запорізького РУП Євген Шепель привітав нового керівника та побажав успіхів, взаєморозуміння і висловив сподівання на подальшу ефективну співпрацю.
▪️ Віталій Куцак подякував за довіру і запевнив, що пріоритетами в роботі поліції Вільнянська залишатимуться публічна безпека та протидія злочинності.

Запорізьке районне управління поліції