Засідання комісії з питань захисту прав дитини
11 жовтня відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під делегуванням секретаря Вільнянської міської ради Світлани Шраменко.
У засіданні брали участь представники центру соціальних служб, охорони здоров’я, відділу соціального захисту населення та інші. На засіданні комісії розглядались питання: про звільнення опікуна від виконання обов’язків відносно малолітнього; про призначення опіки над малолітніми; про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, позбавленої батьківського піклування; про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
Члени комісії брали активну участь у обговоренні, висловлювали власні думки та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо.
Після розгляду питань були прийняті відповідні рішення, згідно чинного законодавства та з метою захисту прав й інтересів дітей.