Відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

Дата: 13.10.2023 14:35

Чинним законодавством України передбачений вичерпний перелік органів, які уповноважені розглядати справи про адміністративні правопорушення. Одним з таких органів є адміністративні комісії при виконавчих комітетах органів місцевого самоврядування. До виключної компетенції адміністративних комісій при виконавчих органах міських рад відноситься розгляд справ про адміністративні правопорушення, передбачені КУпАП.

Завданням адміністративної комісії є розгляд справ про адміністративні правопорушення, виховання громадян у дусі чіткого і неухильного дотримання існуючих норм права, чесного ставлення до державного і громадського обов’язку, поваги до прав, честі й гідності громадян, а також запобігання нових правопорушень, як самими правопорушниками, так і іншими особами.

13 жовтня відбулось засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Вільнянської міської ради, під час якого розглянуто 3 протоколи про адміністративні правопорушення

За результатами засідання, відповідно до норм чинного законодавства, прийняті відповідні рішення.