Діти - наше майбутнє

Дата: 16.10.2023 10:01

Благодійний фонд «КРОК З НАДІЄЮ» на чолі з керівником Інною  Кампен вже 9 років допомагає людям, які отримують не лише фізичну допомогу, а й надію в майбутнє.
      15 жовтня завдяки Вільнянській міській раді та БО “Крок з надією” у приміщенні міської ради відбулось свято для дітей внутрішньо переміщених осіб. Концертну програму забезпечили народний художній колектив театр-студії БЕМС на чолі з керівником Світланою Демиденко. Волонтери благодійного фонду надавали психологічну допомогу сім’ям та забезпечили гуманітарною допомогою, окулярами, а вихованці БЕМСУ розважали дітей, співали, танцювали. По закінченню свята всі діти отримали масу емоцій та подарунки від благодійного фонду.
        Дякуємо “Крок з надією” за підтримку ВПО громади та за те, що віддають частинку своєї душі людям, щоб допомогти та підтримати в тяжкі хвилини воєнного часу. Дякуємо колективу БЕМС, що подарував свято та посмішки дітям. Разом здолаємо всі перешкоди й наблизимо нашу спільну Перемогу!