Сорок друга (позачергова) сесія Вільнянської міської ради восьмого скликання

Дата: 19.10.2023 11:21

Розпорядження 42 (позачергової) сесії вільнянської міської ради

Порядок денний 42 (позачергової) сесії Вільнянської міської ради

Про внесення змін до Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Вільнянської міської ради Запорізького району Запорізької області на 2023-2027 роки, затвердженої рішенням міської ради від 22.11.2022 № 30 (зі змінами)

Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку КНП "Вільнянська багатопрофільна лікарня" ВМР на 2023 рік, затвердженої рішенням міської ради від 22.11.2022 № 5 (зі змінами)

Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки галузі "Охорона здоров'я" Вільнянської міської ради на 2023 рік, затвердженої рішенням міської ради від 22.11.2022 № 8 (зі змінами)

Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 22.12.2022 №1 «Про бюджет Вільнянської міської територіальної громади на 2023 рік» (зі змінами та доповненнями)

Про відрядження депутата Вільнянської міської ради Буркота Д.В. до м. Паланга Литовської Республіки

Про умови оплати праці міського голови Мусієнко Н.О. на 2023 рік

Про відпустку міського голови Мусієнко Н.О.