Вільнянська міська територіальна громада

ПАМ’ЯТАЄМО

Дата: 20.10.2023 09:38

20 жовтня 2022 року поблизу населеного пункту Бахмут Донецької області під час обстрілу обірвалося життя Кисельова Сергія, жителя міста Вільнянську. Згадаємо його життєвий шлях. Працював у державній установі “Вільнянській виправній колонії № 20”, у 2015 році - у військовій частині "Уральські казарми" в Запорізькій області. З 2015 року Сергій став на захист Батьківщини у зоні антитериростичної операції на сході України у 55 артилерійській бригаді.
       Кисельов Сергій - командир 4-ої стрілецької роти 2-го стрілецького батальону військової частини А-1302, капітан, призваний на військову службу за призовом по мобілізації 1 березня 2022 року першим відділом Запорізького РТЦК та СП Запорізької області. Від старшого лейтенанта до капітана, від командира взводу  в роті охорони до командира стрілецької роти 93 бригади.  Гарний батько, вірний син народу, щирий товариш та побратим. ПАМ’ЯТАЄМО ТЕБЕ, СЕРГІЮ! ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ТА СЛАВА ГЕРОЮ!