ШЕСТОПАЛ РУСЛАН ІВАНОВИЧ

Дата: 23.10.2023 14:23

(02.10.1972 - 23.09.2023)

Шестопал Руслан Іванович народився Руслан у селі Солоне 2 серпня 1972 року, але виріс та все життя прожив у рідному серцю Вільнянську разом з родиною. Закінчив Солоненську школу. Більшість років пропрацював на акціонерному товаристві “Укрзалізниця”.

З початком війни Руслан Шестопал був призваний першим відділом Запорізького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Запорізької області 5 вересня 2022 року та мобілізований до військової частини А0693. Він був водієм-радіотелефоністом стрілецького батальйону.

Багато планував, працював, був відданий присязі, але стільки всього не встиг... Життя Руслана обірвалося 23 вересня 2023 року під час виконання службового обов’язку по захисту кордонів України у населеному пункті Федорівка, Бахмутського району. Без сина залишилася мати Лідія Іванівна, без брата залишилася сестра Вікторія, без чоловіка - дружина Ольга, без батька - син Артем, дочки Ала та Юлія.