Книгомани, хочемо розділити з вами чудову новину!
У «Видавництві Старого Лева» завершилася акція «Вересень для бібліотек» – за її результатами Вільнянська бібліотечна система отримала одразу 21 книгу українською мовою «Видавництва Старого Лева».
Українська бібліотечна асоціація та Національна бібліотека України ім. Ярослава Мудрого допомогли видавництву обрати 32 бібліотеки з усієї України. Це бібліотеки з сіл та невеликих містечок практично кожної з областей України – Донецької, Луганської, Запорізької, Чернігівської, Івано-Франківської, Сумської, Херсонської…
Наші бібліотеки об’єднує те, що всі ми проактивні і завжди в пошуку, як поповнити свої фонди чимось новим і цікавим, всі ми маємо величезний запит на книжки від своїх читачів, і всі маємо спільні проблеми – старий книжковий фонд та велику кількість видань російською, які поступово списуються.
Дякуємо Видавництво Старого Лева за книжкові подарунки!
Вільнянська Централізована Бібліотечна Система