Сорок друга (позачергова) сесія Вільнянської міської ради восьмого скликання

Дата: 25.10.2023 16:10

Протокол 42 (позачергової) сесії

Про внесення змін до Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Вільнянської міської ради Запорізького району Запорізької області на 2023-2027 роки,затвердженої рішенням міської ради від 22.11.2022 № ЗО (зі змінами)

Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку КНП "Вільнянська багатопрофільна лікарня" ВМР на 2023 рік, затвердженої рішенням міської ради від 22.11.2022 № 5 (зі змінами)

Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки галузі ’’Охорона здоров'я” Вільнянської міської ради на 2023 рік, затвердженої рішенням міської ради від 22.11.2022 № 8 (зі змінами)

Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 22.12.2022 №1 «Про бюджет Вільнянської міської територіальної громади на 2023 рік» (зі змінами та доповненнями)

Про відрядження депутата Вільнянської міської ради Буркота Д.В. до м. Паланга Литовської Республіки