Вільнянська міська територіальна громада

Фахівці Вільнянського міжрайонного РЕМ повернули світло

Дата: 25.10.2023 15:00

Вчора, 24 жовтня, фахівці Вільнянського міжрайонного РЕМ повернули світло 149 родинам, що знеструмлювалися внаслідок технологічного порушення.
По решті території обслуговування ПАТ «Запоріжжяобленерго» ситуація з енергопостачанням змін не зазнала, нових відключень – у тому числі на прифронтових територіях - не зафіксовано.
Станом на ранок 25 жовтня без енергопостачання залишаються 25 929 споживачів у 64 населених пунктах Запорізької області. Всі відключення пов’язані із наслідками бойових дій.
Примітка: На тимчасово окупованих територіях ПАТ «Запоріжжяобленерго» не має доступу до електромереж та актуальної інформації щодо їх стану.

ПАТ "Запоріжжяобленерго"